PL / EN / DE

Kim jesteśmy

YPERO S.A. jest średniej wielkości inżynieryjnym przedsiębiorstwem budowlanym, działającym na rynku B2B jako Generalny Wykonawca.

Choć dzisiejsza forma prawna YPERO S.A. jest bardzo młoda, to początki firmy sięgają 2004 roku, gdy jeden z akcjonariuszy rozpoczyna swoją działalność gospodarczą w zakresie zarządzania i optymalizacji działalności jednostek biznesowych. Drugi z głównych akcjonariuszy, po ponad 10 latach pracy na różnych szczeblach zagranicznych koncernów budowlanych i realizacji na ich zlecenie obiektów o łącznej powierzchni ponad 300 000 m2, tworzy w 2011 roku własną firmę budowlaną. Krótko potem ścieżki działalności obu firm krzyżują się przy realizacji różnych projektów inwestycyjnych. Udana współpraca pomiędzy dzisiejszymi wspólnikami staje się doskonałą bazą do powstania w 2014 roku spółki cywilnej pod szyldem YPERO. Sukces wspólnego przedsięwzięcia biznesowego wspólników daje już pod koniec 2015 roku solidną podstawę do kreowania ambitnych planów rozwojowych. By sprostać organizacyjnie przy realizacji tych planów, wspólnicy zmieniają na początku 2016 roku formę prawną przedsiębiorstwa na spółkę akcyjną, która zostaje wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 1 marca 2016.

Główną siłą napędową YPERO S.A. jest różnorodność kompetencji i doświadczeń jej założycieli, co przy zachowaniu równowagi decyzyjnej i operacyjnej daje zaskakująco pozytywne efekty, wysoko doceniane przez rynek. Dlatego np. Zarząd YPERO S.A. nie ma w swoim składzie stanowiska Prezesa. Ponadto Spółka stara się działać nieszablonowo identyfikując i realizując stawiane przez klientów zadania w najlepszy możliwy sposób i bez specjalnego przywiązania do jałowych ekonomicznie balastów kosztowych.
Realizując konsekwentnie wizję firmy działającej zawsze fair, YPERO S.A. szybko i trwale zdobywa zaufanie swoich klientów, pracowników, podwykonawców, dostawców oraz instytucji finansowych i fiskalnych. Zaufanie otoczenia biznesowego jest dla Spółki bardzo ważne i stanowi od zawsze o długofalowym sukcesie projektu biznesowego. Projektu realizowanego obecnie przez Pawła Prętkiewicza i Emila Kaczmarka pod wspólnym znakiem YPERO.

Cel działalności

Sprawna, poprzez całościowe podejście do projektu, organizacja robót budowlanych w taki sposób, aby wykonane były w należytej jakości oraz w żądanym terminie, przy pełnym zachowaniu reżimów technologicznych. Dzięki optymalnej koordynacji dostaw i prac, YPERO S.A. zapewnia zawsze realizację na czas, bez zbędnych zapasów i w najlepszej cenie. Zachowując wszystkie te zasady, Firma zyskuje zadowolenie klientów i pozytywny wynik finansowy.

Aktualności

Zobacz więcej           >